KUPIŠKIO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS
Naujienos
Apie mus
Veikla
Paslaugos
Parašykite mums
Kontaktai
2015 m. archyvas
2017 m. archyvas
2016 m. archyvas

Artėjant didžiosioms metų šventėms, žmonių širdys prisipildo dosnumo, šilumos, gerumo artimajam. Prieššventiniu laikotarpiu Stacionarių socialinių paslaugų padalinio (senelių globos namų) gyventojai sulaukė ne vieno lankytojo. Subačiaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas V. Bloškis savo apsilankymu ir maldomis suteikė dvasinę ramybę, rožinio bendruomenės narės nudžiugino dovanėlėmis, kalėdaičiais ir bendra malda, su sveikinimais užsuko Subačiaus gimnazijos moksleiviai, Noriūnų Jono Černiaus  pagrindinės mokyklos moksleiviai ir jų mamytės. Pabūti prie šventinio stalo atvyko meras D. Bardauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja L. Bartulienė. Kartu su nuostabiais palinkėjimais, svečiai gyventojams paliko ir asmenines dovanėles. Šventinę nuotaiką skleidė  A. Totoriaus kapela ir Kalėdų senelis. Gyventojų veidus užliejo nuoširdžios dėkingumo šypsenos. Pasak B. Ferrero, šypsena – tai pro veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog širdis yra namie.

                                                                                      

          Š. m. gruodžio 20 d.  Krizių centrą aplankė Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas kartu su Kupiškio socialinių paslaugų centro direktore Aldona Ražauskienę, direktorės pavaduotoja Daiva Kytriene. Mažieji krizių centro darbuotojai buvo apdovanoti kalėdiniais saldumynais, palinkėta ramių ir šiltų švenčių. Kartu su gyventojais buvo susėsta prie puodelio arbatos šiltam pasibendravimui.

 Direktoriaus pavaduotoja Daiva Kytrienė

      

         
              Vaikų svajonės

            Š. m. gruodžio 19 d. Kupiškio socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai su rizikos šeimomis  ir vaikais suorganizavo Kalėdinį renginį „Vaikų svajonės“ Kupiškio miesto socialinės rizikos šeimoms ir jų vaikams. Į šiltą pasisėdėjimą atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Kupiškio Kristaus žengimo į dangų parapijos dekanas Mindaugas Kučinskas. Visi linkėjo ramybės, savitarpio įsipratimo, meilės, džiugių akimirkų ir tik gerų emocijų.  Svečiai atvyko ne tuščiomis, šventės dalyviai buvo apdovanoti saldumynais ir plotkelėmis. Vaikučiai buvo apdovanoti  projekto „Vaikų svajonės“ dovanėlėmis. Projektas „Vaikų svajonės” pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.
            Šeimos išvyko su geromis emocijomis, vaikai su išpildytomis svajonėmis. Tikimės ir toliau dalyvauti projekte ir pildyti mūsų šeimų vaikų svajones.

 Direktoriaus pavaduotoja Daiva Kytrienė

        

          Kupiškio socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos,  atestuotos pagal globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programą (GIMK), siekdamos atkreipti Kupiškio rajono gyventojų dėmesį į tėvų globos netekusius vaikus, lankosi Kupiškio rajono seniūnijose, bendrauja su gyventojais, dalinasi informacija apie GIMK programą, bei siekia gyventojams priminti, kad daugelis iš mūsų gali padaryti nepaprastą dalyką – pasirūpinti vaikais, netekusiais tėvų globos, priimant juos į savo ŠEIMĄ ir į savo ŠIRDIS.

             2016 m. lapkričio, gruodžio mėnesiais GIMK programos pristatymas  surengtas Alizavos, Kupiškio seniūnijų gyventojams. Dėkojame visiems pristatymo dalyviams už tai, kad jie atvyko mūsų išklausyti.   

 
              


         Mobilios Įgyvendinant ,,Integralios pagalbos plėtra Kupiškio r. savivaldybėje“ projektinę veiklą Kupiškio socialinių paslaugų centro Bendrųjų ir specialiųjų socialinių paslaugų centre 2016 m. lapkričio 22-25 d. vyko mokymai:

Ø  12 mobilios komandos darbuotojų  2 dienas dalyvavo mokymuose tema ,,Socialinė partnerystė (Komandinis darbas integralios pagalbos teikimo procese)“, kurių metu gilino teorines žinias ir praktinius gebėjimus dirbant komandoje.

Ø  6 savanoriai 1 dieną lavino bendravimo įgūdžius, dirbant su neįgaliais ir senyvo amžiaus asmenimis.

Ø  9 mobilios komandos nariai iš kurių 5 socialinio darbuotojo padėjėjai ir 4 slaugytojo padėjėjai sėmėsi žinių bei įgūdžių, slaugos pagrindų ir pragulų profilaktikos klausimais, kurių prireiks teikiant paslaugas neįgaliems ar senyvo amžiaus asmenims. 


          
    Lankėmės Kupiškio etnografijos muziejuje. Dėkojame muziejaus darbuotojams už šiltą priėmimą, akiai mielus ir širdis sušildžiusius eksponatus.


      

     K
upiškio socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos,  atestuotos pagal globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programą (GIMK), siekdamos atkreipti Kupiškio rajono gyventojų dėmesį į tėvų globos netekusius vaikus, lankosi Kupiškio rajono seniūnijose, bendrauja su gyventojais, dalinasi informacija apie GIMK programą, bei siekia gyventojams priminti, kad daugelis iš mūsų gali padaryti nepaprastą dalyką – pasirūpinti vaikais, netekusiais tėvų globos, priimant juos į savo ŠEIMĄ ir į savo ŠIRDIS. 2016 m. birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais GIMK programos pristatymas jau surengtas Šimonių, Skapiškio seniūnijų gyventojams bei Kupiškio socialinių paslaugų centro socialiniams partneriams.

               

     1996 m. birželio 1 d. buvo atidaryti Subačiaus senelių globos namai. Po 20 - ies metų susirinkome Centro vidiniame kiemelyje atšvęsti šios globos įstaigos gimtadienio.

                     

                                    
                
     Gegužės 11 d. turėjome užsiėmimą kartu su Subačiaus kultūros namų vadybininke Inga Dovydėniene, Moterų klubo „O vakarai ilgi“ vadove Veronika Puidokiene ir klubo nariais. Svečiai mus pamokė monotipijos. Visi likome patenkinti savo darbais ir šiltu bendravimu  


                    


     Saulėtą gegužės 4-osios popietę, vidiniame Centro kiemelyje, susirinkome paminėti Mamytės dieną. Dėkojame Subačiaus kultūros namų atlikėjams už koncertą ir šiltą bendravimą. Nekantriai laukiame naujų susitikimų.          

Naujienos
Apie mus
Veikla
Paslaugos
Įvykiai
Parašykite mums
Kontaktai