DĖMESIO RENKAMA BŪSIMŲ GLOBĖJŲ/ ĮTĖVIŲ GRUPĖ GIMK MOKYMAMS, KURIE PLANUOJAMI 2021 M. BALANDŽIO- GEGUŽĖS MĖN.

DĖMESIO RENKAMA BŪSIMŲ GLOBĖJŲ/ ĮTĖVIŲ GRUPĖ GIMK MOKYMAMS, KURIE PLANUOJAMI 2021 M. BALANDŽIO- GEGUŽĖS MĖN.

Kupiškio socialinių paslaugų centro Globos centras organizuoja pagrindinius GIMK mokymus būsimiems globėjams, įtėviams.  

Kas yra GIMK mokymai?

Tai 7 mokymų temos, skirtos pasirengti priimti į šeimą tėvų globos netekusį vaiką, įgyti reikalingų žinių ir geriau suprasti vaiko poreikius bei būdus juos atliepti. Mokymų metu galėsite „pasimatuoti“ globėjo, įtėvio rūbą, sužinosite kodėl vaikams yra svarbu turėti namus, turėti mamą ir tėtį ar juos atstojančius globėjus. Mokymų metu turėsime 7 susitikimus grupėje ir bent du individualius susitikimus, kuriuose aptarsime visas Jūsų šeimos stiprybes ir galimybes padėti vaikui, o gal būt realizuoti save, kaip žmogų, kaip asmenybę, kaip pilietį.

Ar jie įdomūs?

Tikrai taip. Dažnai girdime, kad šie mokymai turėtų būti privalomi visiems, kurie rengiasi tapti tėvais, ir nebūtinai tiems vaikams, kuriems reikalinga globa kitoje šeimoje.

Planuojame, kad nauja grupė startuos 2021 m. balandžio mėn. pirmoje pusėje. Dėl šalyje paskelbto karantino mokymai vyks nuotoliniu būdu (iki karantino atlaisvinimo).

 Ką daryti, norint prisijungti prie GIMK mokymų grupės?

  • Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje parašyti prašymą tapti vaiko globėju ar įtėviu  (Vytauto g.2, Kupiškis, 210 kabinetas, tel. 8 (459) 35490);
  • prie prašymo pridėti sveikatos pažymą (forma Nr. 046/a);
  • prie prašymo pridėti vyresnių nei 16 metų kartu gyvenančių asmenų sutikimus.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mūsų Globos centro GIMK programos specialistėmis Aušra (tel. +370 686 93280, el. p. ausra.mykolaitiene@gmail.com ), Asta (tel. +370 614 38 978, el. p. gimk.kupiskis@gmail.com). Galime susitikti ir „gyvoms“ konsultacijoms apie tai iš anksto susitarus telefonu.