Įvykiai, Naujienos

Išvyka į Biržus

Rugpjūčio 25 d. Globos centras organizavo globėjų (rūpintojų) bei jų šeimos narių išvyką į Biržų rajone įsikūrusį Sodeliškių dvarą. Išvykos metu keliautojus pasitiko sodybos šeimininkė, kuri vedė pažintinę-edukacinę ekskursiją autentiškoje XX. pradžios sodyboje. Ekskursijos metu apžiūrėta buities rakandų, senovinių žemės dirbimo padargų kolekcijos, lankytasi vieninteliame Lietuvoje veikiančiame 1924-ųjų metų vėjo malūne, kuriame visi norintys galėjo patys sumalti miltus. Ekskursijos metu šeimininkė papasakojo kaip senovėje senoliai kepdavo duoną, o vaikai bei suaugusieji gavo galimybę patys iš tešlos suformuoti savo kepalėlį, pajausti kepamos duonelės gardų kvapą!

Ekskursijos metu sodybos šeimininkė svečiams pristatė senovinių automobilių ekspoziciją šalia esančiame muziejuje, parodė, kur galima stebėti ir net paglostyti ūkyje laikomus žvėrelius, tokius kaip elniai, danieliai, muflonai, alpakos, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai.

 Net iš dangaus netikėtai keliautojus užklupęs lietus neleido sugesti nuotaikai ir sugadinti pikniko prie bendro vaišių stalo ir pasižvalgymo nuo Kirkilų apžvalgos bokšto.

Globos centro koordinatorės dėkoja už laiką, kurį galėjome praleisti visi kartu! Tikimės, kad visų nuotaikos ir po kelionės išliko džiugios, o pati išvyka suteikė smagių vasaros pabaigos akimirkų ir šiltų prisiminimų ateičiai.