Naujienos

PARAMA MOKINIAMS!

Informuojame, kad nuo liepos 1 d. prasideda prašymų dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2024–2025 mokslo metams – priėmimas.
Visi priešmokyklinukai, pirmokai ir antrokai turi teisę į nemokamus pietus mokykloje nevertinant šeimos pajamų. Dėl nemokamų pietų priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams teikti prašymų nereikia.
Svarbu! Jeigu priešmokyklinukus, pirmokus ir antrokus auginantys asmenys nori, kad vaikui būtų skirta ir kita socialinė parama mokiniams (pusryčiai, parama mokinio reikmenims įsigyti ir maitinimas vasaros atostogų metu mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose), dėl šios paramos prašymas turi būti teikiamas pagal gyvenamą vietą, o skiriant paramą yra vertinamos mokinio šeimos pajamos.
Nemokami pietūs (nuo 3 klasės), parama mokinio reikmenims įsigyti ir maitinimas vasaros atostogų metu mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose (visiems mokiniams) gali būti skiriami, jeigu mokinio šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 264 Eur.
Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus, maitinimą mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 352 Eur. dydžio, atsižvelgiant į šeimos gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai bendrai gyvenantys asmenys augina tris ir daugiau vaikų ar bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienas gyvenantis asmuo yra su negalia.
Mokinio reikmenims įsigyti yra skiriama 110 Eur. dydžio suma.
Prašymai dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti priimami iki spalio 5 d., pateikus prašymus vėliau, ši parama neteikiama. Prašymai dėl nemokamo maitinimo priimami visus mokslo metus.
Prašymus-paraiškas galima teikti šiais būdais:
• el. būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą www.spis.lt ;
• miesto gyventojams atvykus į Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (išankstinė registracija)
• seniūnijų gyventojams atvykus į gyvenamosios vietos seniūniją
Daugiau informacijos apie nemokamą maitinimą - paskambinus į Socialinės paramos skyrių šiais telefonais: 0 459 35490 arba 0 459 35876