Įvykiai

Vaikų Velykėlės

Pirmas sekmadienis po Velykų –  Atvelykis arba „Vaikų Velykėlės“. Į renginį susirinko ne tik vaikai, bet ir juos atlydėjusios mamos ir močiutės, nešini savo numargintais kiaušiniais. Šventės vedančioji – Velykė, visus šventės dalyvius pakvietė marginti margučių: didelių ir mažesnių, įvairiomis technikomis.

Susirinkusieji prisiminė velykinės tradicijas: nuo Velykų ir visą pavasarį tradicija vaikams - daug suptis, judėti, lakstyti, šokti, žaisti judrius žaidimus, kad išjudinti visą savastį po žiemos, pažadinti gamtą, kad žemė bustų, kad greičiau suvešėtų gamta. „Velykė“ priminė vaikams jog vertėtų nepamiršti savo Krikšto tėvelių ir juos aplankyti su dovanomis.

O kokios Velykos ar Velykėlės be margučių! Šioje popietėje įvairiausių margučių netrūko.

Popietės metu vaikai atlikinėjo įvairias užduotis. Užduotys laukė ir vaikus atlydėjusių mamų, močiučių. Joms užduotis atlikti padėjo vaikai. Smagiausia vaikams buvo ridinėti kiaušinius. Pilnėjantys krepšeliai laimėtų kiaušinių vaikams teikė didelį džiaugsmą. Šventės dalyviai vaišinosi arbata, saldainiais, sausainiais, obuoliais.

Šventę organizavo Kupiškio socialinių paslaugų centro darbuotojos (Jolanta Petraitienė, Egidija Kaulakytė, Jolanta Valackienė), šauniai bendradarbiaudamos su Skapiškio biblioteka (Roma Bugailiškienė), Kupiškio KC Skapiškio padaliniu (Lena Valkauskienė, Janina Macienė). Išsiskirstydami padėkojome vieni kitiems už smagiai praleistą laiką ir palinkėjome - iki susitikimo!