Įvykiai, Naujienos

Globos centro vasara

Prabėgusi vasara globos centrui buvo turininga ir įsimintina! Džiaugiamės mūsų nuostabioms globėjų šeimoms, kurios aktyviai jungiasi, dalyvauja, vieningai buriasi į puikią ir tvirtą bendruomenę taip palaikydamos vienos kitas ir per laimingas akimirkas, ir per užklupusius sunkumus. Globėjai –  puikus pavyzdys, kaip galima būti vieningiems! Globos centro darbuotojos nori pasidalinti smagiausiomis vasaros akimirkomis.

Globėjų šeimų iniciatyva organizuotas žygis-piknikas Anykščių rajone, Mikieriuose:

Birželio 29 — liepos 4 d. savaitė, kurios metu visoje Lietuvoje vyko įvairūs renginiai skirti padėkoti žmonėms, kurie priima į savo šeimas vaikus, likusius be rūpesčio ir dėmesio.  Kupiškio rajone taip pat įvyko nemažai globos centro organizuotų renginių, tokių kaip paskaitos apie psichologinis atsparumą, skirtos Kupiškio rajono gyventojams, globėjams, bei globos sistemoje dirbantiems darbuotojams. Paskaitas skaitė lektorius Auklėtojas Evaldas Karmaza!

Paskaita- edukacinis užsiėmimas rajono vaikams „Susitikime ir draugaukime“ su psichologe Rasa Krikščiūniene.

Bendras Kupiškio, Anykščių, Pasvalio, Anykščių, Biržų globos centrų ir globėjų šeimų žygis „Pirmyn“!

Trumpas vaizdo siužetas apie žygį nuo 3:30.

https://www.youtube.com/watch?v=yC7pNLgtDic

Liepos 3 d. dalyvauta vasaros festivalyje „Vaikai yra vaikai“ Kaune! S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome skambėjo džiaugsmingas šurmulys, kuriame dalyvavo tūkstančiai globojančių šeimų, šimtai globos centrų ir savivaldybių atstovų iš visos Lietuvos. Globos centrų paviljonuose vyko įvairiausios edukacijos, rankdarbių kūrimas, savivaldybių pristatymai, kultūriniai mainai, pokalbiai apie globą, o į orą kilo daugybė muilo burbulų. Ačiū nuostabiai, Kupiškį atstovavusiai, komandai! Festivalio akimirkos: