Įvykiai, Naujienos

„Kalėdinės dirbtuvėlės“

2019 m. lapkričio 26, 27, 28 dienomis Kupiškio socialinių paslaugų centras, vykdydamas papildančių priemonių programą pagal projektą „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis“ Nr. EPSF-2018-V-06-01, startavo su užimtumo ir socialinių įgūdžių programa „Kalėdinės dirbtuvėlės“. Edukacijos prasidėjo kvepiančių kalėdinių pyragų kepimu. Kupiškio verslo technologijų mokyklos maisto ruošimo profesijos mokytoja Indra Balčiūnienė renginyje dalyvavusiems tėveliams ir kartu atvykusioms jų atžaloms  atskleidė Kisieliaus pyrago ir Karališko Kalėdinio kekso pagaminimo receptus. Tėveliai kartu su vaikučiais įsitraukė į pyragų kepimo procesą.  Konsultuojant mokytojai I. Balčiūnienei dalyviai netrukus išsikepė minėtus abu pyragus, kuriuos vietoje ragavo ir vežėsi į namus pavaišinti kitus savo šeimos narius.   

Kupiškio socialinių paslaugų centro atsakingi darbuotojai nuoširdžiai dėkoja Kupiškio verslo ir technologijų mokyklos administracijai ir mokytojai I. Balčiūnienei už bendradarbiavimą, organizuojant edukacinį renginį.

Kupiškio socialinių paslaugų centras primena, kad „Kalėdinių dirbtuvėlių“ renginiai ir toliau tęsiasi. Linkime smagių akimirkų.