Įvykiai, Naujienos

Kalėdų senelio sutikimo šventė

Ne planai ir lentelės mus suartina, bet laikas praleistas drauge. 2019 m. gruodžio 11 dieną Kupiškio socialinių paslaugų centras, šiais metais užbaigdamas papildančių priemonių programą pagal projektą „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis“ Nr. EPSF-2018-V-06-01,  Kupiškio kultūros centro Vitražų salėje organizavo kalėdinę šventę „Kalėdų senelio sutikimas“.  Renginys  buvo skirtas gaunančioms Maisto banko paramą ir bent vienam iš šeimos narių turintiems negalią šeimoms ir jų vaikams. Tėveliai kartu su vaikučiais dalyvavo ne tik iš Kupiškio miesto, tačiau ir iš  Kupiškio rajono seniūnijų, nes socialinių paslaugų centro atsakingi darbuotojai organizavo pavėžėjimo paslaugą.

Šventės metu, Kalėdų senelio belaukiant, renginių organizatorė,  privačios edukacinės erdvės „Švęski taip“ savininkė Indra Balčiūnienė ir  animatorių komanda (snieguolės ir elfas) kartu su   vaikučiais žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles, šoko įvairius šokius. Didelio susidomėjimo, ypač  tarp vyresniųjų vaikučių, sulaukė piešimas ant veidukų, Tai buvo puiki pramoga, papildžiusi šventę.   Po kruopščių snieguolės  teptuko prisilietimų ir trupučio kantrybės šventėje dalyvaujantys vaikai turėjo galimybę pavirsti, kuo tik panorėję. Viena iš snieguolių vaikučius ir juos atlydėjusius tėvelius vaišino nuostabaus skonio pieno kokteiliais. Ilgai lauktas Kalėdų senelis atvyko ir kiekvienam vaikučiui įteikė kūčiukų,  saldainių ir  kavinės „Upės kepyklėlė“ pagamintą  kalėdinį itališką Panettone pyragą, be kurio Šv. Kalėdos neįsivaizduojamos ne tik Italijoje, bet  ir daugelyje Europos šalių. Šventei pasibaigus buvo matyti, kad tėveliai kartu su vaikučiais į namus grįžta  geros nuotaikos.

Kupiškio socialinių paslaugų centro darbuotojai visus vykdomo projektu metu organizuotų edukacinių veiklų  dalyvius sveikina su artėjančiomis šventėmis.