Stovykla „Nuotykių vasara“

Stovykla „Nuotykių vasara“

Geresnio meto poilsiui, kelionėms, pramogoms, nerasi kaip vasarą! Naudodamiesi visais jos teikiamais privalumais bei bendradarbiaudami su Rudilių Jono Laužiko universaliu daugiafunkciu centru, suteikėme galimybę 18-kai Kupiškio rajono vaikų aktyviai bei turiningai paatostogauti trijų dienų vasaros stovykloje „Nuotykių vasara“. Nors liepos 7-9 dienomis oro sąlygos ir nebuvo itin palankios pramogoms, tačiau visi planai buvo įgyvendinti ir vaikai liko patenkinti su kaupu. Stovyklos metu vaikai lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio r. policijos komisariate bei susipažino su nepilnamečių teisine atsakomybe. Savo ištvermę ir jėgą stovyklos dalyviai išbandė plaukdami baidarėmis Šventosios upe, laipynių bei rogučių trasose, labirintų parke ir kitose aktyviose veiklose. Nakvodami nuošalioje sodyboje vaikai praktiškai išmoko pasistatyti palapines ir įsirengti stovyklavietę. Stovyklautojų akys spindėjo susidomėjimu ir žingeidumu Šeimyniškėlių piliakalnyje išbandant įvairias karybos pramogas, Sodeliškio dvaro sodyboje kepant duonelę bei grožintis įspūdinga senovinių automobilių kolekcija, aplankant įžymiausius Biržų krašto objektus.

Stovyklai baigiantis vaikai ramiai, grožėdamiesi Kupiškio marių pakrantėmis, pasiplaukiojo laiveliu „Jara“. Visi iki vieno liko patenkinti turiningai praleistu laisvalaikiu, suteikta proga labiau pažinti savo kraštą bei išbandyti savo galimybes. Ne kartą pasigirsdavo klausimas: „kada bus kita stovykla?..“.

Stovykla „Nuotykių vasara“ buvo organizuojama dėka papildančių priemonių programos pagal projektą „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis“ Nr. EPSF-2018-V-06-01.